2013 Cep Telefonundan Hizmet dökümü sorgulama

2013 Cep Telefonundan Hizmet dökümü sorgulama

Sgk.Gov.tr tarafından sizlere verilecek yep yeni bir hizmetten bahsetmek istiyoruz. Artık cep telefonlarınızdan tc kimlik numaralarınızı yazarak hizmet sorgulaması yapabileceksiniz. Bu işlemi yapabilmek için aşağıdaki adımları lütfen takip ediniz.

Cep Telefonundan Hizmet Sorgulama işlemleri

Cep telefonunuz SMS metni yazan yerine giriniz

P yazım boşluk bırakın

2013 Cep Telefonundan Hizmet dökümü sorgulama

Tc Kimlik Numaranızı yazın Boşluk bırakın

Aile sıra numaranızı yazın

Bu mesajı 5502 ye gönderin ve en son hizmet priminizin ne kadar yatırıldığı hangi ay ve ne kadar tutar üzerinden yatırıldığı cep telefonunuza gelsin.

Bir önceki yazımız olan 2013 Özürlü erken emeklilik Haberi başlıklı makalemizde 2013 Özürlü erken emeklilik Haberi, engelli emekli maaşı 2012 ve engelli emekli maaşı hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

SSK aramaları:

cep telefon dökümanını nereden nasıl öğrenebilirim,avea telefon dökümanı öğrenme,Cep numarası ile döküman sorgulama,cep telefonu dökümanı sorgulama,

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Emekli Olacak Kişilere İkramiye Verilecek

Yeni Emekli Olacak Kişilere İkramiye Verilecek Kanunla, Posta Kanunu yürürlükten kaldırılıyor.PTT'nin 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nu kapsamındaki mal ve hizmet alımlarında, yasanın 3. maddesinde belirlenen 2 milyon 300 bin liralıklimit şartı geçerli olmayacak. Evrensel posta hizmet yükümlülüğü, görevsözleşmesi imzalanıncaya kadar, PTT tarafındanyürütülecek. Mülkiyeti Posta ve Telgraf TeşkilatıGenel Müdürlüğü'ne ait taşınır ve taşınmazlar,her türlü araç, gereç, malzeme, yazılım vedonanımlar, her türlü sözleşmeler ve kredianlaşmaları, her türlü fikri ve sınai haklarla...

Kapat