2014 bakım aylığı parası sorgulama

Bakıma muhtaç özürlü ve bakıma muhtaç özürülyüle evde bakımhizmeti verilmesi durumunda Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve YaşlıHizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından çıkartılmış bir ödemedir. Bu ödeme bildiğiniz üzere 2013 yılının son günlerini yaşadığımız bugünlerde ortalama 731 tl gibi bir rakkamdır henüz 2014 yılı ücreti açıklanmadığı için net bir rakkam veremiyorsakta ortalama 800-850 tl rasıda bir rakkam olacağını düşünüyoruz.

Yaşlı ve özürlü kişilere evde baktığınız için bakım parası şartları konusuna da göz atmanız yararınıza olacaktır. Bu konu üzerinden şartlar hakkında tam ve detaylı bilgiler BURADAKİ site üzerinden sizlereverilmektedir. Buradaki konuyu inceledikten sonra başvuru yaptı iseniz bu paraları alıp alamayacağınızı sorgulayabileceğiniz herhangi bir sistembulunmamaktadır. Dolayısı ile başvuruda bulunduğunuz yere giderek işlemlerinizin akıbetini sormanızda fayda var.

kaynak

Bir önceki yazımız olan Şirketlerin AnaSözleşmelerini Yeni TTK ya Uyumlu Hale Getirme Süreleri Uzatıldı başlıklı makalemizde anonim şirket, limited şirket ve şirket ana sözleşmelerinin yeni ttk ya uyumu hakkında bilgiler verilmektedir.

SSK aramaları:

bakım parasında gelir kırıteri deyiştimi 2014,

Yazı, yorumlara kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
E devlet şifresi nasıl değiştirilir resimli anlatım

E devlet şifresini değiltir değiştirme / E devlet şifresi nasıl değiştirilir değiştiriliyor ? E devlet şifre değiştirme nasıl olur ?...

Kapat